Show-Bizz

Armina Mevlani: Një grua e pasur ska nevojë për burrë. Çfarë po ndodh me Shkëlzenin?

11:14 - 14.08.19 gsh

Armina Mevlani, prej 7 vitesh tashmë është në lidhje me djalin e ish Kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha. Kohët e fundit në një intervistë ajo ka folur për lidhjen e saj me Shkëlzenin dhe fëmijet e tij dhe është shprehur se cdo gjë shkon shumë mirë.Mirëpo statusi i postuar në Instagram nga Armina na ka bërë të dyshojmë në lidhje me marrëdhënien e tyre. Në këtë status blogerja shkruante: “Kur një burrë fiton para, ai ndjehet sikur dëshiron më shumë gra, por kur një grua bën para, ajo ndjehet sikur nuk ka nevojë për një burrë.”

Shprehje mjaft e goditur kjo, por kujt i drejtohet vallë? Të jetë ky një mesazh për Shkëlzen Berishën apo është thjesht një frymëzim për Arminën?

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *