VIP PAGES

Deputeti shkon me pushime, çudit pushuesit me çadrën e plazhit

19:00 - 14.08.19 Gazeta Shqiptare

Deputeti i ri nga listat e LSI, Ylli Shehu është shumë aktiv në rrjetet sociale. Ai publikon herë pas here foto jo vetëm nga angazhimet politike, por edhe jashtë kostumit zyrtar. Së fundmi, Shehu ka habitur të gjithë ndjekësit e tij në ‘Instagram’ dhe padyshim të gjithë pushuesit. Deputeti ka zgjedhur një çadër shumëngjyrëshe dhe të përmasave të vogla për t’u mbrojtur nga dielli. Nuk dihet pse Shehu e ka bërë këtë zgjedhje, por me rëndësi është që ka marrë vëmendjen e të gjithëve.*Shënim: “Lajmet” e “Bulevardit politik”, nuk janë edhe aq lajme, mos i merrni seriozisht

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE