VIP PAGES

Pushimet e Metës, lahet në liqenin 2180 metra mbi nivelin e detit

18:00 - 14.08.19 Gazeta Shqiptare

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që pushimet e kësaj vere t’i kalojë mes maleve. Ditën e sotme ai ka publikuar një video ku shihet duke u larë në liqenin e Jazhincës në Kosovë. “Të dashur miq!Një mrekulli e veçantë këtë herë ishte të zbuloja dhe të notoja në Liqenin e Jazhincës, një monument i rrallë natyror 2180 metra mbi nivelin e detit”, shkruan Meta. Në mënyrë të vazhdueshme kreu i shtetit ka ndarë momente nga pushimet e tij ku shoqërohet nga e shoqja Monika Kryemadhi dhe tre fëmijët e tyre.

*Shënim: “Lajmet” e “Bulevardit politik”, nuk janë edhe aq lajme, mos i merrni seriozisht

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.