BLUETOOTH

Agnesa Vuthaj na tregon me kë duhet të dashurohemi

16:00 - 15.08.19 Gazeta Shqiptare

E zgjedhur vite më parë si miss ajo vazhdon të ruaj atë bukurinë e fytyrës dhe të trupit, që e karakterizonte që kur ishte pak më e vogël. Agnesa është mjaft aktive në Instagram, ku vazhdimisht publikon foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu dhe ajo private. Megjithëse nuk e kemi parë në krah të ndonjë mashkulli dhe nuk është përfolur rreth ndonjë lidhje dashurie, ajo ka një këshillë për të gjithë ata që dëshirojnë të dashurohen.“Dashurohu me personin që është dashuruar në hënën, ai do të dijë të dashurojë kur ti nuk ndihesh e plotësuar”- ka shkruar modelja në llogarinë personale në Instagram. Së fundmi, ajo ka pozuar për kopertinën e revistës së famshme në Mbretërinë e Bashkuar, “Global Woman”, e cila u kushtohet femrave të suksesshme në fusha të ndryshme.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.