BLUETOOTH

Kush është kjo vajza? Nevina Shtylla bën ndryshimin në pamje

17:00 - 15.08.19 Gazeta Shqiptare

Nevina Shtylla është padyshim një nga moderatoret me pamjen më natyrale që ekrani shqiptar mund të ketë. Gjatë këtyre viteve jemi mësuar ta shohim Nevinën me stilin e saj unik, ku bien në sy flokët ngjyra të zeza. Por, moderatorja pa nisur ende sezoni i ri ka vendosur të bëjë një ndryshim madhor, i cili na surprizoi të gjithëve. Nevina ka publikuar në ‘Instagram’ një foto, në të cilën shihet se ka lyer flokët në një ngjyrë më të çelët që shkon drejt nuancave të ngjyrës së mjaltit.Kush është kjo vajzë?”, ka shkruar moderatorja bashkangjitur fotos, duke treguar pamjen e re. Siç duket nga fotoja ajo i ka lyer flokët me fije të ndryshme disa në ngjyrë të verdhë e kafe dhe në këtë mënyrë duket shumë bukur.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.