Aktualitet

Shqiptari përdhunon 14-vjeçaren angleze në Korfuz(Ngjarja)

09:02 - 16.08.19 gsh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ishullin grek të Korfuzit. Një 32-vjeçar ka përdhunuar një të mitur nga Britania e Madhe.Mediet greke raportojnë se ka rënë pre e ngacmimit seksual vajza 14-vjeçare, e cila ka qenë me pushime në Korfuz, së bashku me familjen e saj.Ajo është përdhunuar mëngjesin e të mërkurës, në një dhomë hoteli në Dassia të Korfuzit.Ndërsa pas denoncimit, janë mobilizuar menjëherë nga Drejtoria e Sigurisë së Korfuzit dhe Komandanti Christos Syndervelis, duke identifikuan dhe arrestuan dhunuesin e dyshuar të 14-vjecares britanike, 32-vjeçarin shqiptar.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.