Show-Bizz

Anita Haradinaj me bikini, gruaja e kryeministrit në top formë

14:54 - 19.08.19 gsh

Pas një viti të ngarkuar dhe me shumë të reja nga familja e saj, Anita Haradinaj më në fund ka gjetur kohë të pushojë.  Bashkëshortja e Ramush Haradinaj, Anita së bashku me tre fëmijët e saj ka zgjedhur që t’i kalojë pushimet në jug të Shqipërisë ku dhe është fotografuar me rrobabanjo. Bashkëshortja e kryeministrit në detyrë, shfaqet më në formë në kurrë me bikini, duke treguar edhe njëherë se mbetet një nga femrat më sharmante në Kosovë.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.