Horoskopi

Horoskopi i javës, 19-25 gusht

10:52 - 19.08.19 gsh

DashiJu jeni duke i bërë gjërat mirë, por jo në mënyrën si mendoni. Lëvizja e Venusit të mërkurën ju ndihmon të ndiheni më të sigurt dhe më të qëndrueshëm në marrëdhënie. Fillimi i sezonit të Virgjëreshës të Premten ju frymëzon të rritni shëndetin ndërsa fundjava do që ju të përqendroheni në detaje për të siguruar sukses.

Demi

Ju jeni të uritur për magji! Lëvizja e Venusit të mërkurën tërheq kreativitet, bukuri dhe më shumë romancë në jetën tuaj. Sezoni i Virgjëreshës fillon të Premten, kjo ju lejon të shprehni krijimtarinë tuaj, si dhe ta merrni atë. Një fundjavë romantike është përpara, kështu që planifikoni diçka artistike dhe të lumtur me një të veçantë.

Binjakët

Shprehni ndjenjat tuaja kur Venus hyn në sektorin tuaj të shtëpisë, familjes dhe emocionalitetit të mërkurën. E premtja fillon sezonin e Virgjëreshës, duke ju motivuar të rimendoni hapësirën tuaj të jetesës dhe familjen. Një fundjavë e ndjeshme por romantike është përpara nëse lidheni me të dashuruar që ju kujtojnë shtëpinë.

Gaforrja

Venus hyn në sektorin tuaj të komunikimit, duke ju ndihmuar të gjeni fjalët e duhura për t’u përdorur me partnerët romantikë. Sezoni i Virgjëreshës fillon të premten, duke ju bërë më kuriozë dhe komunikues se kurrë. Atëherë, këtë fundjavë, prisni të magjepseni nga një tip intelektual.

Luani

Venus hyn në sektorin tuaj të të ardhurave, duke ju dhënë para të vonuara për ditëlindje dhe liri financiare. Tani është koha për të ndërmarrë veprime. Kur sezoni i Virgjërave fillon të Premten – drejtohu drejt ëndrrave të tua. Fundjava është luksoze, kështu që trajtojeni veten ose kënaquni në një moment të vetë-kujdesit. Ju e keni fituar atë!

Virgjëresha

Venusi hyn në shenjën tuaj të Mërkurën, duke ju bërë të papërmbajtshëm kur bëhet fjalë për romancën dhe karizmin. Sezoni i Virgjëreshës fillon të premten, duke inkurajuar universin të bëjë të gjitha dëshirat tuaja – dhe mbase një romantik në veçanti? Fundjava rrit jetën tuaj të dashurisë në një mënyrë madhore.

Peshorja

Venus hyn në sektorin tuaj të përfundimit të Mërkurën, duke përfunduar një situatë romantike të nivelit të ulët dhe duke ju transferuar në një gjendje më të mirë. Merrni kohë për t’u çlodhur dhe të jini vetëm kur sezoni i Virgjëreshës fillon të premten. Kjo fundjavë ju ndihmon të shëroheni nga një çështje e kaluar e lidhur me dashurinë, kështu që le të shkojnë të gjithë nëse kjo shkakton dhimbje.

Akrepi

Venusi hyn në zonën tuaj të miqësisë të Mërkurën, duke ju ribashkuar për të shijuar sezonin. Pasi të keni punuar pa pushim, sezoni i Virgjëreshës fillon të Premten, duke ju bërë të lini punën herët dhe të argëtoheni. Lidhuni me miqtë e ngushtë këtë fundjavë dhe festoni njëri-tjetrin.

Shigjetari

Venus hyn në sektorin tuaj të karrierës të Mërkurën, duke ndihmuar aftësitë tuaja sociale në punë të ju japin sukses. Kur sezoni i Virgjëreshës fillon të Premten, puna juaj do të lartësohet kur përqendroheni në detaje dhe komunikim. Nëse keni nevojë të punoni gjatë fundjavës, bëjeni atë – do të jeni kaq produktivë!

Bricjapi

Venus fluturon në zonën tuaj ndërkombëtare të Mërkurën, duke ju frymëzuar që të eksploroni dhe zgjeroni horizontet tuaja në mënyra të mahnitshme. Sezoni i Virgjëreshës fillon të Premten, duke ju ndihmuar të finalizoni vendin ose kampusin që dëshironi të vizitoni. Një fundjavë aventureske pret për sa kohë që të dilni nga zona juaj e rehatisë.

Ujori

Venus hyn në zonën tuaj seksuale dhe intimitetit të Mërkurën, duke ju dhënë lidhje kimike dhe pasion. Fillimi i sezonit të Virgjërave të Premten ju ndihmon të provoni këto marrëdhënie pa problemet që keni përjetuar në të kaluarën. Planifikoni një fundjavë seksi me një partner, dhe kënaquni!

Peshqit

Venus heq jetën tuaj të dashurisë këtë të Mërkurë, duke frymëzuar një kimi të stilit të tërhequr nga të kundërtat që do t’ju bëjë të egër. Sezoni i Virgjërave ju ndihmon të zbukuroni marrëdhëniet tuaja. Mos u mbështetni nga frika, vetëm dashuria! Atëherë, prisni një fundjavë romantike me një intelektual me fjalë të buta.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE