Show-Bizz

Xhemi shpërndan foton pa make-up, shihni pamjen e saj

10:15 - 19.08.19 gsh

Që në daljet e saj të para e deri më sot, Xhemi Shehu është konsideruar si një nga imazhet më të bukura të ekraneve tona.  Sot Xhemi ka dhënë prova të një bukurie edhe pa make-up.Ajo ka shpërndarë një fotografi me rrobabanje në profilin e saj të Instagram-it, ku duket fare thjeshtë, pa asnjë grimcë make-up-i dhe krejtësisht mahnitëse.

Fytyra, sytë dhe buzët duken perfekte dhe ashtu të palyera, madje kështu duket sikur shpalosin më shumë ëmbëlsi. Xhemi momentalisht ndodhet me pushime dhe ajo e qeshur në fytyrën e saj, e tregon vërtetë të relaksuar. “Duke u ndjerë shkëlqyeshëm”, ka shkruar ajo.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE