Aktualitet

Masa të forta sigurie, Konstandin Xhuvani në funeralin e të atit

11:35 - 21.08.19 gsh.al

I rrethuar nga disa efektivë të policisë dhe me pranga vetëm në njërën dorë, Konstandin Xhuvani i dha dje lamtumirën e fundit babait të tij, Gjergj Xhuvani.Nga fotot shihet një prezencë e madhe e policisë në funeral, ndërkohë që efektivët nuk janë larguar për asnjë moment nga Konstandini, edhe kur ai qëndroi përpara arkivolit.

Konstandin Xhuvani u dënua me 35 burg në vitin 2015-të për vrasjen e katërfishtë që kreu në Tiranë në nëntor të 2014-ës. Atij i është hequr e drejta e lirisë me kusht.
xh4 xh2 xh 1 xhuvani
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.