BLUETOOTH

Big Mamës i propozojnë në mes të dasmës, ja si reagon këngëtarja

17:28 - 22.08.19 gsh

Big Mama është këngëtarja që u bë e njiohur për publikun që në daljen e parë. Ajo është përfolur shumë sidomos në këto vitet e fundit kur iu nënshtrua një operacioni që i bëri të humbë kilogramët e tepërt.



Ndonëse jo me këngë të reja, Big Mama është aktive në shumë dasma gjatë kësaj sezoni.

Së fundi, ajo ka qenë në një dasmë dhe atje ka marrë propozim për martesë. E kjo duket se e ka befasuar shumë atë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.