Kryesore

Rama publikon videon nga Festa e Birrës Korça: Pamje fantastike!

08:15 - 23.08.19 gshKryeministri Edi Rama ka publikuar këtë mëngjes një video në “Facebook”, në të cilën tregohen pamjet fantastike nga Festa e Birrës Korça, e zhvilluar pak ditë më parë në qytetin juglindor, duke mbledhur me qindra mijëra turistë vendas e të huaj.

Përbri videos, kryeministri shkruan se për katër ditë vizitorë e pushues shijuan traditat më të bukura të zonës, bashkë me spektaklin dhe birrën shqiptare.“MIRËMËNGJES dhe me këto pamje fantastike nga Festa e Birrës në Korçë, ku për 4 ditë mijëra vizitorë e pushues shijuan traditat më të bukura të zonës bashkë me spektaklin dhe birrën shqiptare, ju uroj një ditë të mbarë #festatlokale2019 #smilealbania”, shkruan Rama.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.