Show-Bizz

“E kursen lekun, ta nxin jetën”, Dajana Shabani flet për marrëdhënien me boksierin

17:44 - 24.08.19 gsh.al

Lidhja e Dajana Shabanit me boksierin Kamer Maloku ka qenë shumë e komentuar në media së fundmi pasi u përfol se çifti janë ndarë. Dajana i hodhi poshtë këto thashetheme duke postuar një foto me Kamerin e duke treguar se janë shumë të lumtur bashkë. Fansat kërkojnë të dinë më shumë mbi marrëdhënien e tyre e një prej tyre e ka pyetur sot Dajanën se çfarë e ka tërhequr tek Kameri.

“Është i përmbajtur, fjalë pak, e kursen lekun, ta nxin jetën. Gjithçka më tërheq dhe mbi të gjitha dashuria dhe vëmendja që ka për mua”, është përgjigjur Dajana.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.