Foto-galeri

E lë e dashura, djali i tregtarit miliarder vret veten

15:00 - 24.08.19 gsh.al

Djali i një tregtari të pasur arti vrau veten pasi e dashura e tij modele, e braktisi. Kai Schachter-Rich, 21 vjeç, ishte në një lidhje me 20-vjeçaren, Lola Crichton-Stuart, vajzën e Markez-it të 7-të, të Bute.Kishin një mënyrë jetese luksi dhe këtë gjë e ndanin me ndjekësat e tyre në rrjetin social “Instagram”. Imazhe të festave madhështore, shfaqjeve artistike si dhe shëtitjet në vende të huaja.

Por hetuesit dyshojnë se Z. Schachter-Rich nuk mund të përballonte jetën pa të dashurën e tij. Trupi i pajetë i djaloshit 21-vjeçar u gjend në shtëpinë e tij, në veri të Londrës.

f1 f7 f6 f5 f4 f3 f2
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE