Aktualitet

Rrufe në qiell të hapur, pamje fantastike e të frikshme nga Durrësi

15:50 - 24.08.19 gsh.al

Një pamje e pazakontë e qiellit dhe detit. Imazhet e rralla janë shkrepur mesnatën e djeshme në qytetin bregdetar të Durrës.Për të gjithë ata që kanë qenë me pushime në Durrës, kanë pasur fatin që të shijojnë në spektakël të jashtëzakonshëm të rrufeve.

Qindra shkarkime atmosferike të energjisë elektrike ndriçuan qiellin mbi Durrësin, duke krijuar një situatë të frikshme, por njëkohësisht edhe të bukur.

rr3 rr2 rr1 rrufe
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE