Foto-galeri

Ndryshimi drastik i Greta Koçit, si ishte trupi i saj para ndërhyrjeve

12:16 - 26.08.19 gsh.al

Sot ajo konsiderohet si një ndër vajzat më simpatike të skenës shqiptare. Greta Koci duket se ka shumë pak lidhje me Gretën e vogël 16 vjeçare.Edhe në ato vite kur ishte në fillimet e karrierës së saj, Greta Koçin vështirë ta gjeje të relaksuar në plazh për disa ditë.

Ajo është fotografuar në Himarë, një natë pasi dha një koncert madhështor me disa qindra pushues që e ndiqnin.

Të nesërmen, Greta, e shoqëruar nga prindërit dhe motra Eni, asokohe e vogël, shfrytëzuan rastin për të bërë një ditë plazh, shkruan Tema. Pikërisht këtu, edhe paparazzi ynë shfrytëzoi rastin për t’i bërë Gretës disa foto.

Por, ajo që bie më shumë në sy është fakti që format e Gretës nuk duket të kenë qenë shumë premtuese sa i përket fizikur megjithëse tani ajo është më seksi se kurrë.

3 2 1 11 10 9 8 7 6 5 4
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.