Foto-galeri

Me tatuazhe dhe i palestruar, njihuni me priftin e pazokontë

18:10 - 27.08.19 gsh.al

Oskar Arngården është një prift suedez 35-vjeçar, i cili nuk është aspak i zakonshëm. Me vështrim magnetik dhe trup të skalitur, ai është kthyer në një yll të vërtetë të rrjeteve sociale.Në profilin e tij numërohen mbi 24 mijë ndjekës, gjithçka për shkak të pasionit të tij për sportin, ku dokumenton stërvitjet e tij me fotografi dhe video.

Në profilin e tij në Instagram, dokumentohen fotografi dhe video nga stërvitjet në palestër, por edhe nga lutjet mes vendeve të shenjta dhe lutjeve.

Ndjekëset e profilit të tij nuk i kanë kursyer komentet, ku njëra prej tyre shkruan, “Sapo u kujtova se duhet edhe të lutem”. Në fotogaleri mund të shihni më shumë nga prifti i pazakontë.

4444 2222 prifti 7777 6666 5555 3333 111
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.