Aktualitet

Vjosa Osmani: Shtetin e kapur do ta kthejmë tek qytetari, në këtë rrugëtim na ndal vetëm vdekja

12:59 - 31.08.19 gsh.al

Vjosa Osmani, kandidatja për kryeministre nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës ka zhvilluar një takim me qytetarët në Mitrovicë.Nga atje ajo ka thënë se Mitrovica dhe Kosova është e qytetarëve dhe pikë. “Nga këtu nis rrugëtimi për ndryshim për ndryshimin historik”, ka thënë Osmani para bashkëvendësve të saj.

“Do ta kemi një detyrë, shtetin e kapur nga pushteti t’ua kthejmë qytetarëve. Në këtë rrugëtim mund të na ndal vetëm vdekja”, ka deklaruar kandidatja për kryeministre.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.