Show-Bizz

Moment prekës, ja çfarë shkruan moderatori Ardit Gjebrea…

15:16 - 02.09.19 gsh.al

Ardit Gjebrea është jo vetëm një nga moderatorët më të suksesshëm dhe shumë i dashur për publikun që e ndjek prej vitesh, por edhe një familjar shumë i përkushtuar dhe baba i shkëlqyer.Djali i Arditit, Joni jeton në SHBA por këtë verë u rikthye për të kaluar disa ditë pushimi me familjen. Sot Jonit i duhet të niset sërish në udhëtim dhe Arditi ka postuar një foto nga momenti kur Ana përcjell të vëllain.

“Ai momenti kur përcjell vëllain në aeroport dhe nuk ndahesh dot…”, shkruan Gjebrea mbi foton ku shfaqen dy fëmijët e tij duke u përqafuar.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE