Kryesore

“Policët e dehur shkojnë me vonesë”, denoncimi: Aksident i rëndë te “Shqiponja”

10:01 - 02.09.19 gsh.al

Një aksident i rënë ka ndodhur te sheshi “Shqiponja” mbrëmjen e djeshme në kryeqytet. Denoncimi vjen nga ish-kryeministri Berisha, i cili thekson se efektivët e p9olicisë kanë mbërritur në vendngjarje me vonesë dhe të dehur.Berisha shkruan:

Aksident i rende ne afersi te Sheshit Shqiponja ne Tirane!
Ka te plagosur!
Narkopolicet shkojne me vonese dhe te dehur!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Mirmbrema doktor ,nje aksident ka ndodhur ne afersi te sheshi shqiponjes policia ka ardhur me vones mbi 30 min po ashtu dhe ambulanca duke ditur qe eshte shume prane spital ushtarak,policet ishin ne gjendje te dehuri ne momentin e ardhjes ne aksident,dyshohet per plagosur rend

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE