Bota

“Është nga fshati i gruas”/ Daçiç batuta me Palmer

12:24 - 04.09.19 gsh

Përfaqësuesi special amerikan për Ballkanin, Matthew Palmer ka q enë ditën e sotme në një takim me ministrin e Jashtëm serb, Daçiç.Ky i fundit duket se me shaka i ka kujtuar origjinën e bashkëshortes.  “Kur bëhet fjalë për Mattheë, ne e njohim njëri-tjetrin për shumë vite dhe nuk pres asgjë nga ai, por shumë nga gruaja e tij, e cila ka prejardhje nga ky rajon”, tha Daçiç duke shkaktuar të qeshura në sallë. “Një fjalë e urtë e jona thotë se ‘nga vjen gruaja juaj, andej vini edhe ju’”, u shpreh Daçiç.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.