Horoskopi

Meri paralajmëron këtë shenjë: Do të zhgënjeheni në dashuri

14:16 - 04.09.19 gsh

Astrologia Meri Shehu në horoskopin e ditës së sotme ka paralajmëruar shenjën e Demit. Sipas saj kjo shenjë do të përjetojë një zhgënjim në dashuri.Horoskopi i publikuar nga Meri Shehu

Dashi

Endrra juaj per nje jete me te ndritshme mund te behet realitet vetem nese bashkepunoni me vendin dhe njerzit ku jetoni Ne te kundert duhet te beni nje pune qe nuk ka te beje me njerzit

Demi

Nje zhgenjim ne dashuri mund te mos diktohet menjehere nga ju dhe te vazhdoni te jetoni nje situate errotike ne mendjen tuaj qe nuk ju perket

Binjaket

Sot duhet tu shmangeni disi endrrave qe mendoni se mund ti beni realitet ne fushen e karieres kryesisht Nje kal Troje mund tju prish gjithe situaten

Gaforrja

Te pakten ju keni nje detyrim karmik qe nuk ju lejon te devijoni shume nga rruga juaj pasi momenti tregon se mund te humbnit kontrrollin emocional apo kufijte e veprimit tuaj

Luani

Nje person mund te ndikoj kaq shume sot tek ju sidomos ne shenjen e Peshqve sa te humbni kontrrllin mbi shpenzimet apo mbi jeten personale dhe dehjes nga substanca te ndryshme

Virgjeresha

Keni nevoj sot per nje bashkepunim apo person qe ju nxjerr nga thatesira apo nivelimi me i ulet i jetes argetuese e sentimentale

Peshorja

Mund tju bejne nje propozim pune sot por qe duhet te keni kujdes pasi do preken interesat tuaja materiale dukshem Ne jeten personale do perjetoni nje zhgenjim

Akrepi

Keni ndjesine se vera per ju nuk ka mbaruar akoma dhe keni ende pak kohe per te dal per peshkim Rendesi ka te peshkoni njerzit dhe situatat e duhura

Shigjetari

Endrren qe shpesh here e kerkon ne vende te largeta mund ta jetoni pikershit ne nje ambjent tuajin ku jeni familjarizuar Kujdes vetem te mos veteburgoseni me deshiren tuaj

Bricjapi

Ne momentin ku intereat ekonomike do gershetohen me ceshtjet apo nje person ne jetn tuaj personale errotike atehere duhet dyshuar per cdo gje

Ujori

Me ne fund dicka po leviz ne menyren se si do i planifikoni shpenzimet tuaja ketej e tutje Do tregoni maturi apo do leshoheni per gjera me karrakter estetik

Peshqit

Ajo qe eshte e rendesishme tek ju keto dite ka te beje me faktin qe mund te hani sapunin per djath Por ne disa ratse e meritoni ne disa raste lani fajet e te tjereve

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.