Show-Bizz

Konfirmohet lidhja, Butrint Imeri pushime në San Torini me Kiara Titon

13:37 - 09.09.19 gsh

Pas një vere të ngarkuar, Butrint Imeri ka nisur pushimet në ishullin e Santorinit. Nuk kishte sesi ti shpëtonte syrit të publikut edhe shoqëruesja e tij në këto ditë relaksi.Dhe në videon e publikuar që ai ka nxjerrë në Instagram shihet se tryeza ka dy gota me një shishe shampanjë, dy pjata me ushqime dhe dy gota njëra filxhan kafeje dhe tjetra lëng portokalli e cila po na lë të dyshojmë se ai nuk ndodhet vetëm në këtë udhëtim.Nga ana tjetër, dhe Kiara Tito ndodhet në Greqi, ku ka postuar një foto po nga ky ishull. Mesa duket çifti është ende së bashku duke shijuar ditë të mbushura me dashuri.

auto_-640-0-5d7626050d0661568024999 auto_-640-0-5d76262b7766d1568024999
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.