Kryesore

Meta i përpiktë, ja rrugëtimi nga Presidenca tek Kuvendi

10:07 - 09.09.19 gsh

Më se i përpiktë në orar. Në orën 09:48, Presidenti Ilir Meta doli nga Presidenca së bashku me zëdhënësin Tedi Blushi dhe këshilltarin e tij.Pavarësisht interesit të medias, ai nuk pereferoi të bëjë komente, ndërsa e përshkoi rrugën me këmbë deri te Kryesia e Kuvendit për t’iu përgjigjur të gjitha pyetjeve të Komisionit Hetimor për kontrollin e ligjshmërisë së veprimeve në lidhje me 2 dekretet 30 qershorin dhe 13 tetorin.

meta klommm metatatat meta meta komisonn metatat meta plus manja meta laerpames meta 93939 meta 999 meta tregggg meta klommm
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.