Show-Bizz

U tha se ishin ndarë, por ja komentet plot dashuri mes Jonidës dhe Romeos

13:57 - 09.09.19 gsh

Romeo dhe Jonida po jetojnë ditë plot dashuri. Çifti tashmë jo vetëm që nuk fshihet më, por e shpreh dashurinë hapur edhe në Instagram. Në një foto të këtij të fundit ku ai shkruan se limiti i vetes je vetëm ti, Jonida i bën pyetjen “A je i sigurt”? Romeo ndërkaq e pohon një gjë të tillë duke i vendosur komentit një zemër dhe një puthje. Kanë zgjedhur këtë mënyrë për të përgënjeshtruar zërat për një ndarje të çiftit, që deri më tani nuk e ka pranuar publikisht këtë histori.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.