Show-Bizz

Hygerta Sako publikon videon: Performancë komplet budallaqe…

17:10 - 10.09.19 Gazeta Shqiptare

Sako ka postuar një video në Festivalin e Këngës të vitit 1997, duke kërcyer në skenë, ndërsa shprehet edhe me shaka se dukej komplet budallaqe, e që Zoti nuk i mori mendtë për ta bërë këngëtare.hhygerta sako

POSTIMI I HYGERTA SAKOS

Barbie Girl ne Festivalin e Kenges 97’. Tani me duket komplet budallaqe si performance, por atehere, 22 vjet me pare, beri buje sepse per here te pare nje prezantuese guxonte te kendonte e te kercente ne skene. Po si 20 vjec qe isha me lejohet. (Mire qe s’me mori Zoti mendte, te behesha kengetare). Kjo video eshte nje pershendetje edhe per te gjithe ata qe jane shume te vegjel (ne moshe apo ne mendje) dhe guxojne te gjykojne jetegjatesine time ne televizion. Keep smiling

casasc

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.