BLUETOOTH

Sa me fat! Bashkëshorti i Adelinës, jo vetëm i pasur, por edhe romantik

18:00 - 10.09.19 Gazeta Shqiptare

Ajo është një nga personazhet publike, e cila u bë e njohur falë këngëve të saj mjaft të pëlqyera nga publiku shqiptar. Por, para disa vitesh kur këngëtarja Adelina Tahiri mori vendimin për t’u martuar dhe për të krijuar familjen e saj me biznesmenin Serjozha Markov, karriera në muzikë për të pati një periudhë qetësie. Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov padyshim që janë një nga çiftet më të njohura në “showbizz”-in shqiptar.Më pas ajo lindi edhe një djalë të vogël, i quajtur Jon, dhe përsëri karriera muzikore u la në plan të dytë. Ndërsa tani prindërit e Jonit kanë dalë bashkë në një darkë romantike, që me siguri bashkëshorti ka përgatitur për Adelinën dhe ajo ka shpërndarë momentet e bukura të shoqëruara me shampanjë.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *