Kryesore

Moti/ Temperaturat bien, shirat nisin në mesditë

07:46 - 11.09.19 Gazeta Shqiptare

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim dhe reshje shiu në zonën qëndrore dhe zonat malore në pjesën e dytë të ditës. Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale 6-8 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 3 me lartësi vale 0,5–1,0  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore   13/26°C

Zonat e  ulëta    15/31°C

Zonat  bregdetare  20/29°C

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.