VIP PAGES

Na bëri lëmsh! Nuk qenka Kiara, vajza që po kalon pushimet Butrint Imeri

18:00 - 11.09.19 Gazeta Shqiptare

Të gjithë mendonim se i kapëm mat të dy, por nuk qenka kështu. Ose këngëtari me moderatoren kanë vendosur të ‘luajnë’ me mediat rozë dhe të na ngatërrojnë pakëz me postimet e tyre. Së fundmi, Butrint Imeri bëri të qartë se s’po i kalonte pushimet me Kiara Titon duke publikuar për pak sekonda fytyrën e shoqërueses së tij. Dhe kaq mjaftoi që një nga dhjetëra faqet e quajtura ‘Butrint My Love’ të gjente identitetin e vajzës. Aludohet se vajza është Ery Viero, modelja në videoklipin “Dream Girl”. Ery është modele braziliano-italiane dhe studion për arkitekturë dhe urbanistikë.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE