VIP PAGES

Pushime në SHBA, Ledri shoqërohet me modelen e njohur shqiptare

18:00 - 11.09.19 Gazeta Shqiptare

Këngëtari i njohur, Ledri Vula po kalon disa ditë në Amerikë. Reperi është zbuluar se po gjendet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përmes një fotoje ku shihet pranë modeles Lorena Haliti. Dyshja shihen duke e luajtur një lojë biliardoje, ndërsa ata po argëtohen, bashkëpunëtorja e Ledrit, Adea, duket se është e mërzitur dhe e ka zënë gjumi pikërisht mbi tavolinën ku ata po luajnë lojën.Ledri dhe Lorena duket se e kanë mbajtur shoqërinë pas bashkëpunimit që kanë bërë për këngën ‘Rio’ të Ledrit, ku modelja ka qenë prezente në videoklip. Nuk dihen arsyet e udhëtimit të Ledrit për në SHBA, por reperi mund të jetë duke punuar në një projekt të ri dhe si bashkëpunëtore ka sërish Lorenën dhe ‘të përhershmen’ Adean.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE