VIP PAGES

Sa romantik! Eduarti i shpreh dashurinë Arbanës në mënyrë shumë unike

18:00 - 11.09.19 Gazeta Shqiptare

Ata janë çifti më i ri i “showbiz”-it shqiptar, të cilët kanë zgjedhur të mos e konfirmojnë dashurinë e tyre në mënyrë të drejtpërdrejt, por çdo gjest dhe fjalë e tyre të nxjerr në këtë përfundim. Dhe pas postimeve dihet se Eduarti është më mistreci në këtë drejtim, pasi është ai që e ngacmon më së shumti Arbanën publikisht dhe kjo e fundit ruan më shumë qetësinë.Rasti i fundit është komenti i regjisorit në “Instagram”-in e moderatores, e cila ka pozuar “krahë” kullës Eiffel në Paris. “Ja një rast kur kulla Eiffel është inferiore”, shkruan regjisori duke mos fshehur dashurinë e madhe për Arbanën. Kjo e fundit ka preferuar t’i kthejë vetëm një emoji me gjuhë jashtë në formën e shakasë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE