Bota

Aksident në Greqi, vdes 1 emigrant, plagosen 8 të tjerë

08:53 - 12.09.19 gsh

Nje makine me emigrante eshte perfshire ne nje aksident ne Greqi, ku per pasoje 1 person ka humbur jeten dhe 8 jane plagosur. Ngjarja e rende ndodhi prane Komotinise, ne Rrugen Egnatia.Mjeti i perfshire ne aksident drejtohej nga trafikante, te cilet po udhetonin drejt Selanikut. Mesohet se emigrantet jane te moshave 17-30 vjec.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE