BLUETOOTH

Sa romantikë! Blero dhe Afrona tregojnë ku kanë vendosur të kalojnë muajin e mjaltit

18:00 - 14.09.19 Gazeta Shqiptare

Për një javë, ekzaktësisht në 21 shtator, pritet që të jetë data kur Afrona Dika dhe Blero do t’i japin fund beqarisë së tyre. E derisa për Afronën shumë pak dihet për lidhjet e saj, Blero tashmë ka një martesë të dështuar me aktoren Teuta Krasniqi, me të cilën ka disa vite që janë ndarë por që kanë një vajzë nga martesa. Por, Afrona me anë të një InstaStory ka treguar se edhe ku do të jetë muaji i mjaltit i çiftit. Sipas saj, destinacioni është Havai ku modelja pritet që të kalojë muajin e mjaltit me Bleron.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.