LIFE STYLE

Moda e tha fjalën e saj: Rroba banjo minimaliste në zonat intime

14:29 - 15.09.19 gsh

Pikërisht kur ne po mendonim se goditjet mizore të modës po iknin, një markë amerikane të rrobave të banjës i vërtetoi të gjitha frikërat tona:  ai lloj stili nuk ikën kollaj.Revival Swimwear ka nxjerrë modelet në pasarelë në një sfilatë mode ë Nju Jork me një palë mbathje plazhi më minimalet që kemi parë ndonjëhërë dhe me një prerje të lartë në bel.

Le të themi se në fillim dukej diçka normale, një gjoks i mbuluar me një rrip të bukur në brez, por…..prej aty ku fillon zona intime, flakërin në  sytë e njerëzve thuajse gjithë pjesa intime e femrave dhe do të duhej guxim i madh për t’i veshur. Pamjet flasin vetë dhe kjo do të jetë risia e modës verën e ardhshme, në 2020-ën.

auto_Screenshot_21568546608 auto_Screenshot_31568546608 auto_Screenshot_31568548833 auto_Screenshot_51568546607
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.