Sport

Keita: Ndonjëherë gjërat duhen thënë në fytyrë

18:00 - 16.09.19 Gazeta Shqiptare

Përpara dy javësh, Liverpuli fitoi me rezultatin 0-3 Bërnlin, por kjo fitore u eklipsua nga sherri që kishin Mane dhe Salah, për një pasim që ky i fundit nuk e dha kurrë për senegalezin. Mane reagoi ashpër, ndaj këtij gjesti dhe mediat në Angli nuk u morën pak me këtë çështje.Por, Sadio, ka folur për “Canal Plus”, për këto polemika duke shuar çdo gjë. “Me Momon gjithçka harrohet, këto janë episode që ndodhin në futboll. Ndonjëherë duhet t’i thuash gjërat në fytyrë, kështu disa herë kupton që duhet të më pasohej topi. Por, ne jemi pajtuar dhe jemi bërë miq si më parë”,-është shprehur Mane.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.