Show-Bizz

Alesia Bami flet për mashkullin që i financon jetën luksoze

10:16 - 17.09.19 gsh

Alesia Bami u bë e famshme në Tv Klan e velinë e emisionit, por duket se veten e gjeti tek Top Chanel ku dhe është si moderatore e emisionit “Procesi Sportiv”, krah Edi Manushit dhe Ilda Bejlerit. E ftuar  mëngjesin e sotëm në “Wake Up” ajo ka folur në lidhje me bizneset që ka hapur së fundmi.Alesia u shpreh se e ndihmon në financim dhe menaxhim babai, fill pasi u pyet nëse ekziston apo jo një mashkull që i mundëson jetën luksoze. “Është një mashkull pas kësaj sepse normalisht nuk mund t’i menaxhoja e vetme, njërin ndoshta, por të dy jo. Është babai im”-tha Alesia Bami, në lidhje me butikun dhe restorantin e saj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.