VIP PAGES

Emocionohet Jonida Vokshi, poston momentet më të bukura të dasmës

18:00 - 18.09.19 Gazeta Shqiptare

Më datën 14 të këtij muaji, moderatorja Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Ata mbajtën një ceremoni buzë detit, ku çdo detaj tërhoqi vëmendjen për shkak të thjeshtësisë që ishte ruajtur në gjithçka.Duke filluar nga makeup-i i Jonidës, dy fustanet e nusërisë, dekori e çdo gjë tjetër ishte minimaliste. Çifti festoi deri në orët e para të mëngjesit, në praninë e miqve e familjarëve të tyre. Pas dasmës, Jonida ka ndarë në profilin e saj në Instagram momentet më të bukura të ceremonisë, të cilat do të mbeten përjetë në memorien e moderatores dhe Besnikut.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.