Kryesore

Rrëfehet Salsano Rrapi: Me Jul Dedën s’kam patur konflikt, por nuk flas

18:00 - 18.09.19 Gazeta Shqiptare

Moderatori dhe aktori i “Portokalli”, Salsano Rrapi ishte i ftuar mëngjesin e djeshëm në “Rreze Dielli”, ku gjatë intervistës tregoi se me njërin prej aktorëve që janë larguar nga “Portokallia” nuk flet. Salsano tregoi se nuk flet me Julin dhe se ata nuk kanë pasur ndonjë konflikt. “Me të gjithë të larguarit nga “Portokallia” shkoj shumë mirë pavarësisht se na ka ndarë koha, puna. Me të vetmin person që nuk komunikoj është Jul Deda. Nuk kam pasur ndonjë konflikt, por thjesht nuk flas, ose atij i duket meqë ka ikur e nuk do t’i flasë asnjërit. Ky program është si në futboll, nëse të paguan dikush më shumë ikën”, është shprehur Salsano.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.