Kosova

Moderatorja e RTK-së nuk mban dot lotët për lajmin e ndarjes nga jeta të koleges

18:27 - 19.09.19 gsh

Ditën e sotme gazetarja e njohur shqiptare, Ardita Sylejmani ka ndërruar jetë gjatë lindjes së vajzës së saj, fëmija i tretë.Ky ka qenë një lajm shumë i dhimbshëm jo vetëm për familjarët por edhe për kolegët dhe ndjekësit e saj.Për ndarjen e parakohshme nga jeta të Sylejmanit, ka reaguar dhe komiteti i gazetarëve të Kosovës, të cilët janë shprehur të tronditur për ndarjen e parakohshme nga jeta të koleges së tyre. Moderatorja e RTK-së, Edona Musa, nuk ka mundur të mbajë lotët kur ka dhënë lajmin për ndarjen nga jeta të koleges së saj

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.