BLUETOOTH

Bebe Rexha sërish na bën krenarë! Këndon kolonën zanore të “Maleficent 2”

11:45 - 21.09.19 Gazeta Shqiptare

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka publikuar së fundmi këngën e saj më të re. Bëhet fjalë për projektin muzikor me titull “You Can’t Stop The Girl” e cila është dhe kolona zanore e filmit “Maleficent 2 “, që do të lançohet në kinema më 18 tetor.Bebe ishte e përzgjedhura e shtëpisë diskografike “Disney”, për të kënduar himnin e këtij filmi, pjesa e parë e të cilit shënoi një sukses të jashtëzakonshëm. “You Can’t Stop The Girl” është e zhanrit baladë dhe tematika e saj i përshtatet asaj të filmit.

“Maleficent 2” do të jepet premierë me 18 tetor, ndërsa edhe këtë herë roli kryesor i është besuar yllit të Hollivudit, Angelina Jolie.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.