BLUETOOTH

Ikën Adi Pojana, ja supriza e Luana Vjollcës për sezonin e ri

18:00 - 21.09.19 Gazeta Shqiptare

Të shtunën e 28 shtatorit do të rikthehet në ekranin e Top Channel emisioni “Shiko kush Luan”, nën drejtimin e Luana Vjollcës. Këtë të enjte është zbuluar dhe promoja e emisionit argëtues dhe në spotin e ri, Luana na prezanton edhe blerjen e re të këtij sezoni.Mësohet se aktori i humorit Florian Binaj do të vijojë edhe këtë sezon të jetë pjesë e show-t ndërsa është larguar Adi Pojana. Ky i fundit është zëvendësuar nga aktori Rezart Veleshnja, i cili do ta ndajë karrierën mes “Portokalli” dhe angazhimit të “Shiko kush luan”, që do të transmetohet të shtunave në orën 21:00.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.