BLUETOOTH

“Më iku truri”, kush kërkoi t’i prishë dasmën Jonida Vokshit

18:00 - 21.09.19 Gazeta Shqiptare

Moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi kurorëzoi në martesë javën që shkoi dashurinë e saj me regjisorin Besnik Krapi. Mirëpo fakti që ishte këngëtarja Elvana Gjata ajo që i celebroi, ka bërë që të shfaqen ndjenja xhelozie tek mikesha tjetër e Vokshit, Olta Daku. Daku, në një intervistë për emisionin “Lart e poshtë” është shprehur se kjo gjë ‘ia ka hequr trurin’ dhe se ishte gati të shkatërronte dasmën, përcjell dosja.“Unë vërtet jam shoqja e ngushtë e Jonidës, por nuk jam gjysma e saj. Gjysma e saj është Elvana Gjata. E kupton? Të ikën truri fare, do shkoj ta prish tani dasmën,”- tha Olta Daku. Sigurisht që kjo ishte një deklaratë me humor, pasi gjithçka shkoi mirë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.