BLUETOOTH

Një ëndërr e bërë realitet! Modelja nga Kosova u bë pjesë e “Prada”

18:00 - 21.09.19 Gazeta Shqiptare

Vajza që shihni në foto quhet Sihana Shalaj. Ajo është me origjinë nga Kosova dhe sapo ka bërë realitet ëndrrën e saj më të madhe. Si modele, së fundmi ajo është bërë pjesë e sfilatës së “Prada”, ku ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve. Ajo ka sfiluar për koleksionin e ri të sezonit Pranverë/Verë të vitit 2020.E veshur e gjitha me të zeza, ajo ka depërtuar në një nga sfilatat që shumë modele e kanë ëndërr. Tashmë ajo ka nënshkruar një kontratë me kompaninë e njohur dhe mezi po presim të shohim sukseset e saj të radhës.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.