BLUETOOTH

Nuk e dinim! Kjo këngëtare shqiptare e ka burrin 20 vite më të ri se ajo

13:49 - 21.09.19 Gazeta Shqiptare

Edhe pse nuk është bërë publike kurrë nga vetë çifti, Vera Oruçaj dhe Sunaj Saraqi, çifti i njohur i viteve të 90-ta janë burrë e grua. Dihet tashmë historia e çiftit Vera Oruçaj e Sunaj Saraqi, një histori pasioni, e bukur, e çiltër, por shumë e diskutuar. Pse? Nuk kishte asgjë më shumë për t’u diskutuar sesa mosha e nuses, këngëtares e prezantueses Vera Oruçaj, e cila ishte për disa vite më e madhe në moshë se Sunaj Saraqi, këngëtari i talentuar e i pashëm me të cilin po shoqërohej.Pavarësisht hendekut të moshës, dyshja e vazhduan lidhjen, madje u martuan e sollën në jetë një djalë, Sevenin, tashmë këngëtar i dëshmuar e shumë i njohur madje edhe përtej kufijve shqiptar. Vera dhe Sunaj Saraqi duken nga çiftet më të  lumtura të showbizit. Ata, jetojnë në SHBA ku edhe e zhvillojnë aktivitetin e tyre muzikor.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.