Aktualitet

Plane për fundjavë? Ja si do të jetë moti

12:49 - 21.09.19 gsh

Dita e diel, sipas sinoptikanëve të Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat do të jenë deri të dendura në pjesën e dytë të ditës.Nese keni plane, paraditja do te jete e favorshme, thone meteorologet.

Era do të jetë nga kuadrati i Jugut me shpejtësi 2-12m/sek, e shoqëruar me një valëzim të forcës 1-2 ballë.

Temperaturat minimale parashikohen nga 6 deri në 17 ºC, ndërsa vlerat maksimale nga 24 deri në 30ºC.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.