LIFE STYLE

Astrologia Meri parashikon: Ja kush i fiton zgjedhjet në Kosovë

12:21 - 04.10.19 gsh

Vetëm dy ditë e ndajnë Kosovën nga zgjedhjet e 6 tetorit për postin e kryeministrit. Astrologja e njohur, Meri Shehu e ftuar në emisionin “#Gjesi” ka dhënë parashikimet e saj për atë se kush mund ta fitoj garën për kryeministër.Sipas saj, janë dy kandidatë të fortë për këtë post, si Albin Kurti dhe Ramush Haradinaj.

“Nga pikëpamja e astrologjisë në datën e zgjedhjeve do të kemi një hënë të plotë në shenjën e dashit dhe kjo do të ndikojë në mënyrë të barasvlershme tek dy figurat siç janë Albin Kurti dhe Ramush Haradinaj. Sipas astrologjisë këta të dy mund të kenë të njëjtat shanse dhe të kemi pak a shumë të njëjtat vlera në marrjen e kandidatëve ose votuesve, kjo ngelët për tu parë. Pra në datën e zgjedhjeve këta të dy mund të dalin me vota pak a shumë të njëjta”, tha ndër të tjerash Meri, sipas T7.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE