Show-Bizz

Futbollisti Granit Xhaka, baba për herë të parë

13:45 - 07.10.19 gsh

Xhaka përmes një postimi në ´´Instagram´´ ka dhënë lajmin se është bërë baba për herë të parë.Futbollisti Granit Xhaka Arsenal dhe kombëtares së Zvicrës, ka ndarë lajmin se është bekuar me një vajzë. Bashkangjitur fotos ai ka shkruar: ´´ Mirë se erdhe princesha jonë e vogël. Mami dhe babi të duan´´, -shkruan Granit Xhaka

Futbollisti ka ndarë një foto ku shfaqet dora e tij, e bashkëshortes dhe e foshnjes.

Mbetet për tu parë emri që kanë vendosur për të voglën.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.