Sociale

Lotaria amerikane/ Ambasada jep këshilla për të gjithë aplikuesit: Ja ku duhet të keni kujdes

10:58 - 07.10.19 gsh

Ambasada amerikane në Tiranë ka bërë publike sot një risi që duhet ta kenë parasysh aplikuesit e Lotarisë Amerikanë, vecanërisht aplikuesi kryesor. Përmes një postimi në facebook, ambasada shkruan se aplikuesi kryesor i Programit të Lotarisë duhet të vendosë të dhënat e pasaportës së paskaduar në aplikimin fillestar.“Aplikuesi kryesor i Programit të Lotarisë duhet të vendosë të dhënat e pasaportës së paskaduar në aplikimin fillestar. Nëse pasaporta juaj skadon pasi të keni kryer aplikimin dhe ju përzgjidheni, rekomandojmë të ruani një kopje të pasaportës së vjetër, nëse do t’ju kërkohet gjatë procesit. #pyetanen“ thuhet në njoftimin e ambasadës amerikane.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE