LIFE STYLE

Si të visheni bukur në vjeshtë/ 10 ide kombinimesh

11:00 - 07.10.19 Gazeta Shqiptare

Xhaketa, funde stofi, e çizme kashmiri, stina e vjeshtës është një sezon i ndritur për modën, ndaj nuk mund të bëni gabimin e të mos e shfrytëzoni këtë fakt ! Garderoba e kësaj periudhe është tejet e pasur dhe sipas temepreaturave ju mund të kombinoni veshjet e verës me ato të dimrit, të pranverës me të vjeshtës dhe në fund rezultati të jetë mahnitës. Këmishat e xhinsit mund t’i vishni me një pulovër sipër dhe një fund të ngushtë pas trupi. Materiali i stofit do të rrijë shumë mirë me këpucët kastori ashtu si çizmet e sheshta me pantallonat e lëkurës ! Për t’ju ardhur në ndihmë Living ka përmbledhur në galerinë e mëposhtme disa kombinime! Hidhini një sy e mos kini frikë të guxoni.vkeshtaclothest 222eca0b46c061890d0b4279a7a006f1 730f0f46fc6b006602073d900f62e6f0 c4df7c0e585296105e02f20045e4ce81 6ff7d555142a8fad078264101211ac45 1708c8a19a5cc8e67a7a7db5d9fc584d b103dca563e9d432c1a5f7d5c89ab4e0 f96fb92c68a9a02bbcda827aef77be0b
<
>

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE