LIFE STYLE

Instagrami bën ndryshimin e papritur për përdoruesit

15:05 - 08.10.19 gsh

Ndërkohë që shtohen opsione të reja në rrjetin social ´´Instagram´´, do të zhduken disa të vjetra.Këto ditë do të ndodhë ndryshimi i papritur në rrjetin më të përdorur. Që me siguri një pjesë e mirë e përdoruesve do të mërziten nga ky ndryshim. Në ditët në vijim nuk do të jetë opsioni ´´Following´´ që do të thotë, tashmë nuk do të ekzstojë më mundësia e të parit se kë komentojnë, fotot e kujt pëlqejnë apo dhe followersat e rinj që miqtë tuaj do bëjnë.

Meqënëse ky ndryshim për të parë aktivitetin e të tjerëve do të vijë së shpejti, edhe thashethemet do të reduktohen. Brenda javës së ardhshme çdo përdorues i Instagramit nuk do të ketë më në llogarin e tij ´´Following activity´´.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE